1.12.

1. prosince 2016 v 17:52 | DáŠulin |  Deník
Jsem ráda že můj první zápis připadá na začátek měsíce, ještě k tomu tak hektického měsíce. Snažím se hlídat, ale ještě mi to nejde tak dokonale. Snažím se co to jde ale došly mi žvýkačky (damn..) a neměla jsem kde koupit další. (Bože díky za cigarety!) No co se dá dělat. Tady první zápis:

Snídaně: káva
Svačina: nic
Oběd: Mozarella :/
Svačina: káva
Večeře: Rohlík s pomazánkovým máslem, půlka okurky

Tekutiny: voda, mattoni bilý hrozen
Aktivita: úklid

Ta večeře je slehání, ale mamina mě začíná sledovat a holt jsem musela uklidnit její duši. Ale je mi zle, neskutečně zle.

Holky mám dotaz, pár zvás jsem navštívila a jestli toto čtete byla bych ráda za odpověď. Děláte pravidelně nejakou aktivitu? Sport? Jaký je nejvhodější? Spíš na doma, moc se neukazuji. :)
A ještě jeden. Berete nějaké multivitamíny apod? nebo něco jiného? Napiště mi prosím co. Díky moc za ochotu...

skinny thin anorexia ana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 I can I can | Web | 1. prosince 2016 v 20:21 | Reagovat

Ahoj :)
Neberu vitamíny, ale asi brzy začnu. Brali jsme teď vitamíny a co dělá jejich nedostatek a trochu se toho bojím, takže bych asi začala brát něco jako Vitamin Centrum, což je komplex všech vitaminu. Dávej pozor ale na B, protože po tom je hrozněj hlad. Mám to vyzkoušený, brala jsem B komplex a furt jsem žrala. Ani jsem si to neuvědomovala.
JInak jako sport dělám jezdectví a uklízím doma (:D), pak sedy lehy, plavání, dřepy, však to znáš určitě :)
Jestli chceš, ráda spřátelím :)

2 Loop Loop | 1. prosince 2016 v 22:09 | Reagovat

Ahoj ja sice nemám blog, ale i tak :-) my mame doma eliptický trenažér, takže se pohybují na tom a pak je nejlepší chůze a běh :) pokračuj v psaní, určitě budu vše číst :-)

3 da-sulin da-sulin | Web | 1. prosince 2016 v 23:03 | Reagovat

[1]: já právě multivitamín taky, ale zajímalo mě kdo dál, jestli to není zbytečnost, ono přece ty vitamíny aspoň třeba i zasytí na chvilku. :) Ještě do toho tedy beru hořčík, protože jsem na něj docela háklivá a taky mě nabíjí energií :) nebo aspoň působí jako vynikající placebo :D dobře B nebrat, píšu si, děkuji :D jezdectví bohužel nemůžu, i když bych asi nejradši tak na to není čas :( no asi ta domácí klasika sem tam ty dřepy se sedama, to bude nejlepší, na to mam i doma závaží a činky tak to bude asi nejlepší :D Mám zde vypsané oblíbené blogy, které ráda sleduji, a jsi mezi nimi takže ráda :)

4 da-sulin da-sulin | Web | 1. prosince 2016 v 23:05 | Reagovat

[2]: Ahoj, psát určitě budu, hodně mi to pomáhá :) pár blogů mám za sebou ale tak před 5 lety :D běh zatím ne, jedině kdybych měla doma pás, ale na veřejnosti se mi cvičit nechce právě :/ jo kdybych měla alespoň ten trenažér bylo by vše jinak :) děkuji za interakci a podporu :)

5 alfabetaomegana alfabetaomegana | 2. prosince 2016 v 11:14 | Reagovat

Ahoj, podle mě je nejlepší prostě chůze (třeba se psem, náš vždycky hrozně žene :D) anebo jóga u toho si u krásně pročistíš hlavu a můžeš to dělat každý den.. Jinak beru Biotin plus na vlasy, nehty a pleť a můžu doporučit :) někdy taky ten hořčík a mám ráda ty šumáky vitamínu C. Jinak Béčko určitě ne, hlavně ne B12 - v injekcích se používá i právě k léčbě anorexie.
Ať se daří jídelníček máš pěkný, hlavně se moc netrap:)

6 da-sulin da-sulin | Web | 2. prosince 2016 v 11:57 | Reagovat

[5]: Děkuji za radu, no pesany mám dva ale jít s nimi někam je dost o nervy :D nad jogou jsem hodně přemýšlela, ale tak nějak nevím kde začít, vždy koukam jen na ty videa a připadám si jako blázen :D o tom jsem nikdy neslyšela, kouknu na to, určitě se mi to bude hodit :) jojo šumáky si dávám pravidelně :D to jsem netušila, Béčku s tedy vyhnu obloukem :) děkuji moc! :)

7 vivien-for-ana vivien-for-ana | 5. prosince 2016 v 11:59 | Reagovat

Ahoj, vitamíny beru v hlavně v chřipkovém období - brala jsem jeden čas Centrum (stojí kolem 200,- :/ ) - ale zase je dobré, že v něm je vysoký obsah nejen vitamínů, ALE HLAVNĚ I MINERÁLŮ - proto je to dražší než jiné obyčejné multiminerály ... - a jinak, pokud chceš ušetřit, tak je asi fakt nejvhodnější to centrum a brát ho třeba OBDEN - pokud nejsi nemocná ... jinak mám doma ještě celaskon (90 tbl. asi za 130 kč), pangamin - také kolem stovky A PAK - KDYŽ CVIČÍŠ JE NUTNÉ DOPLNOVAT I HOŘČÍK - ten se odbourává hned a je důležitý a pozor, vstřebává se jen za přítomnosti vitamínu B (ale teď nevím jakého B :D ) ...- LEVNÝ DOBRÝ HOŘČÍK (MAGNESIUM) SEŽENEŠ V Dm drogerii taková modra průhledná pixlička a stojí jen 100kč a je jich tam 300 tbl. (píšou brát 2x denně, ale já beru jen 1! :D ) ... to samé s tím vitamínem B - píšou tam na pangaminu 3x 4tbl DENNĚ!!! :D - Já beru 4 ráno - nebo 2 ráno a 2 večer ... jako 12 tablet bečka polikat vážně nebudu - apak, když máš víc béčka, tak máš pak hlad a chutě ... Jinak, ještě si kupuji v Lidlu ty multivitamíny ŠUMIVÉ TABLETY  - stojí asi 20 - ale je to napraný umělým sladidlem, tak to moc nemusím, ale také to piju .... hlvaně si hlídej i ty minerály, jak začneš mít nedostatk, začnou ti padat vlasy a všechno začne jít z kopce (i když si to neuvědomíš, protože síla mysli dokáže divi ... když jsem měla na 170cm/39 kg, tak jsem měla pocit, že jsem naprosto v pohodě, ale krevní testy ukázali, že jsem krok ke smrti ... ale to už je pár let ... :D ... )  :)  ....

jo, a proti hladu a chutím je prý dobrý chrom (také se dá koupit v Dm - asi za 50 kč, 30tbl) ...

Snad ti to pomůže ...

CVIČENÍ: Je nejlepší to střídat a civičit NE KAŽDÝ DEN, ale zase ALESPOŇ 3X V TÝDNU MIN.30 MIN.  ... pokud máš doma rotoped, tak je fajn si k němu pustit nějakou audio knihu, - já většinou na rotopedu čtu - zvětším si to v noťasu a ten hodím před rotoped :D - protože nestíhám školu - nebo se na něm chvíli učím - ale je to náročné - přítel si zas na něm pouští film ... :)  ... takže je dobré nějaké to kardio - třeba běh (ze začátku fakt pomalu -ať si neublížíš), jinak ten rotoped je asi nejšetrnější- hlavně na klouby ... no a pak to cvičení - RŮZNÉ CO TĚ NAPADNE, I KDYBY TI MĚLO HRÁBNOUT A MĚLA JSI MINUTU ČI 3 SKÁKAT ZE STRANY DO STRANY, TO SE TAKÉ POČÍTÁ ... :D ... ale celkově, je dobré si udělat třeba pár posilovacích cvičíků a pak si "zaběhat na místě - kolena nahoru - levá pravá - dej si před sebe nějaké hodinky - nejlepší jsou s vteřinama, nebo vteřinovou ručičkou a na ně můžeš u toho koukat, a říkat si ještě chvilku, tu minutku vydržím ... :) pak "dohopsáš" a můžeš si lehnout nabřicho a jakoby "zakopávat nohu - jednu 60x druhou 60x - pak třeba něco na břicho - já cvičím toto:https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 (ale level 2)  -ale začínala jsem na té 1 a měla jsem co dělat ...... na netu je strašně moc cviků - vyber si jich pár a ty obměňuj - já třeba dělám takový "kruháč" - cvičím pár cviků na které mám chuť - projedu ruce, břicho, záda, nohy, zadek - a je to po pár opakování a pak jedu celý ten kruh znovu (2x, 3x ...) tak to dělám, když se mi nechce cvičit - vyberu si pár, které odcvičím a pak je ještě jednou celé zopáknu avyjde to alespoň na těch 20 minut ..... :) ..... Jo a po cvičení mě většinou PŘEJDE HLAD - když ho mám ... takže když tě začne honit mlsná, je asi nejlepší si jít zacvičit a rozmyslet si, co si eventuálně můžeš dát (aby to bylo zdravé, a málo kalorické) ... :) Moc ti fandím ;) P.s ráda spřátelím  A jsem zvědavá na tu soutěž

8 vivien-for-ana vivien-for-ana | Web | 5. prosince 2016 v 12:00 | Reagovat

už jsem si tě přidala ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama